De dagplanning ziet er op de wedstrijddag als volgt uit:

Opstart

06.30 uur Vereniging open

07.00 uur Inschrijfbureau, muntverkoop en bar open

Blok 1

08.00 uur Inschrijfbureau dicht / start oproeien

08.00 – 08.10 uur Oproeien nummers 43-58

08.10 – 08.20 uur Oproeien nummers 29-42

08.20 – 08.30 uur Oproeien nummers 1-28

08.40 uur Vlot dicht

09.30 uur Start wedstrijd

10.30 uur Alle boten binnen

Blok 2

10.45 uur Inschrijfbureau dicht / start oproeien

10.45 – 10.55 uur Oproeien nummers 134-148

10.55 – 11.20 uur Oproeien nummers 111-133

11.20 – 11.30 uur Oproeien nummers 59-110

11.40 uur Vlot dicht

12.30 uur Start wedstrijd

13.30 uur Alle boten binnen

Blok 3

13.45 uur Inschrijfbureau dicht / start oproeien

13.45 – 13.55 uur Oproeien nummers 202-225

13.55 – 14.05 uur Oproeien nummers 188-201

14.05 – 14.15 uur Oproeien nummers 149-187

14.25 uur Vlot dicht

15.15 uur Start wedstrijd

16.25 uur Alle boten binnen

Prijsuitreiking

17.00 uur Afsluiting en prijsuitreiking

 

Startlijst 2017 

Doorgestreepte ploegen zijn ploegen die zich hebben teruggetrokken.

           
      BLOK 1, oproeien 08:00,   start 09:30  
      BLOK 2, oproeien 11:00,   start 12:30  
      BLOK 3, oproeien 14:00,   start 15:15  
           
Startnr Blok Veld Ploegnaam Slag Boot
1          
2 1 H8+<=VC Proteus 1 Analikwu, Brendan Prinses op de Ert
3 1 H8+<=VC Breda 1 Heymeijer, Geert-Jan Soutu Kummeli
4 1 H8+<=VC TOR Roos, Michiel AlligaTOR
5          
6 1 H8+VD Dordrechtsche Hoff, Eelco Hans Kraaijveld van Hemert
7 1 H8+VD Breda 2 Goldstein, Oskar Rowing Stones
8 1 H8+VD Meije 1 Vrolijk, Jan t Lange Stuk
9 1 H8+VD Tromp Berger, Boudewijn Gouden Leeuw
10          
11          
12 1 H8+>=VE Beatrix 2 Treffers, Menno Koningsvliet
13 1 H8+>=VE Gouda Spuij, Frank honderd-8
14 1 H8+>=VE Viking 1 Reuser, Carel Thor
15 1 H8+>=VE Beatrix 3 Nijman, Peter Kasteelloop
16          
17 1 H4*<=VC Hoop/Aegir Hylkema, Sietze Rappert
18 1 H4*<=VC Isala 1 Schuringa, Douwe Franjepoot
19 1 H4*<=VC Pampus 2 Wantzing, Rene Pieter Sr
20          
21 1 H4*VD Ruyter Grootjans, Simen Neptunus
22 1 H4*VD Gorcumse Kentie, Marijn Koningsstern
23          
24 1 H4*>=VE Pampus 1 Land, Ebe van der Cecilie
25 1 H4*>=VE Ank Mendes de Léon, Miguel Zilverreiger
26 1 H4*>=VE Gouda 1 Beerthuizen, André Dagonaut
27 1 H4*>=VE Breda 1 Freling, Wijnand Waterwonder
28          
29 1 Mix4* Dordrechtsche Romijn, Laura Amici
30 1 Mix4* Aross 1 Woonijk, Vincent Mark
31 1 D4*<=VB Gouda 1 Bijkerk, Eline Klavervier
32 1 D4*VC TOR 3 Renee, Laura DominaTOR
33 1 D4*VC Gouda 3 Hoef-Wisse, Anja van de Sperwer
34          
35 1 D4*>=VD Gouda 4 Meijerink, Ivette Havik
36 1 D4*>=VD De Waal Jong, Heleen de Verbeia
37 1 D4*>=VD Meije 1 Bliekendaal, Marja De Ziende 4*+
38          
39 1 H2x<=VC Binnenmaas Emmen, Harald van BD2ZN
40 1 H2x<=VC Ank Hiemstra, Gerrit Pijlstaart
41 1 H2x<=VC Barendrecht 2 Nugteren, Leendert Linge
42          
43 1 H2x>=VD TOR Wolberink, Ruud Haheti
44 1 H2x>=VD Gouda Kamphuis, Anne Idanwen
45 1 H2x>=VD Leerdam Boer, Guido de Vliegert
46 1 H2x>=VD Barendrecht 3 Sjouwerman, Bob Graafstroom
47 1 H2x>=VD Gorcumse Jens, Harald Smient
48          
49 1 H1x Gouda Groenen, Wouter Tadorna
50 1 H1x Helling Hoogduin, Hans La Donna
51 1 H1x Kogge Hartog, Rob den Come Together
52          
53 1 HC4* Ank Tjemmes, John Fuut
54          
55 1 MixC4* Laak Huiting, Renée Ooievaar
56 1 MixC4* Helling 2 Kamphuis, Theo Cadena
57          
58          
59 2 H8+<=VC Proteus 2 Koning, Gijs Prinses op de Ert
60 2 H8+<=VC Viking 3 Tiemens, Edger Sleipnir
61 2 H8+<=VC Spaarne Vroon, Bas Haarlem
62 2 H8+<=VC Weesp Former, Guido Wesopa
63 2 H8+VD Beatrix 1 Vollebergh, Tom Kasteelloop
64 2 H8+VD Maas Heere, Arjen Jannus Boelen
65          
66 2 H8+>=VE Meije 2 Draper, Nick t Lange Stuk
67          
68 2 H4*<=VC Alkmaarsche/Leerdam Vaart, Joost Wouw
69 2 H4*<=VC Weesp Jong, Pietjan de Delphine
70 2 H4*<=VC Gouda 2 Clarenbach, Edward Dagonaut
71          
72 2 H4*VD Breda 3 Sman, Johan van der Waterwonder
73 2 H4*VD Helling Slobbe, Michel van Merveille
74 2 H4*VD Isala 2 Woudenberg, Evert Franjepoot
75 2 H4*VD Viking 2 Eijsbroek, Niels Fro
76          
77 2 H4*>=VE Aross Dopheide, Theo Gouwe
78          
79          
80 2 D8+ Viking/Hoop Papineau Salm, Pieternel Thor
81 2 D8+ Alkmaarsche Engel, Marga wespendief
82 2 D8+ Spaarne Vegt, Marjolijn van der Heemstede
83 2 D8+ Pampus Schaik, Elvira van Wilde Zwaan
84 2 D8+ Beatrix 1 Schuurman, Rinie Koningsvliet
85          
86 2 Mix8+ Jason Pol, Pim van der Anke vaart
87 2 Mix8+ Breda Verlaan, Bert Rowing Stones
88          
89 2 D4*<=VB Argo 2 Veldhuisen, Eva van Euphemus
90 2 D4*<=VB Argo 1 Lensink, Astrid Tiphys van Thisbe
91 2 D4*<=VB Beatrix Boerlage, Vreneli Sint Anthonisloop
92 2 D4*<=VB Barendrecht Bakker, Marieke Rietbaan
93 2 D4*<=VB Breda/De Waal Noya, Petra Hilderink
94 2 D4*<=VB Breda Wiel, Kirsten van de Beatrix
95 2 D4*<=VB Hemus 2 Veersma, Judith Vlasakkers
96 2 D4*<=VB Jason Oosterhuis, Evelien Rene
97          
98 2 D4*VC TOR 2 Salm, Josien van der DominaTOR
99 2 D4*VC Aross 2 Lourenssen, Gerry Mark
100 2 D4*VC DDS 1 Magermans - Oving, Daniella De Delftsche Sport
101          
102 2 D4*>=VD Isala Schelfhorst, Colette Stormvogel
103 2 D4*>=VD Hemus 1 Lange, Mira van Armando
104 2 D4*>=VD Gouda 2 Chrisstoffels, Pauline Havik
105 2 D4*>=VD Laak Hartgerink, Gerdi Laak 100
106 2 D4*>=VD Meije 2 Carlier, Mimi De Ziende 4*+
107          
108 2 H4+ Breda 2 Bakker, Robert Aquarius
109 2 H4+ Vada Geuze, Maurits Pelikaan
110 2 H4+ Tromp Vader, Reinout van Braam
111 2 H2x<=VC Nautilus 2 Kruik, Bas Dolfijn
112 2 H2x<=VC Hemus 1 Buiskool, Mees Monnikendam
113 2 H2x<=VC Barendrecht 1 Vukovic, Ivan Linge
114          
115 2 H2x>=VD Alkmaarsche Schagen, Nico Havik
116 2 H2x>=VD Aross Vissenberg, Peter Visdief
117 2 H2x>=VD CdR 2 Roger Polspoel Princesse
118          
119 2 Mix2x CN de Belbeuf/Beatrix Slagmaat, Lisa van Lithse Ham
120 2 Mix2x DDS IJkema, Marjan Henk Haaksman
121          
122 2 D2x Orca Lintmeijer, Joan Palinkje
123 2 D2x Gouda Mevissen, Saskia Buizerd
124 2 D2x Jason Klein Robbenhaar, Annemarie Beyenwaard
125 2 D2x Aross Broekman, Marie-José Pijlstaart
126 2 D2x Helling Gendt, Marlies van Comtesse
127 2 D2x Breda Kinderen, Antoinette der Tigris Flava
128 2 D2x Alphen Hoekstra, Margreet Paddegat
129 2 H1x Orca Voorneveld, Marte Dagobert
130 2 H1x Spaarne Berg, Jeroen van den Damocles
131 2 H1x Beatrix Heuvel, Ignace van den Kievitsloop
132 2 H1x Aeneas Knop, Albert Idmon
133          
134 2 HC4* Grift 1 Waal, Herman de Rietbeek
135 2 HC4* Laak Broekhuis, Poul Ooievaar
136 2 HC4* Leerdam Dalen, Hans van Viert
137          
138 2 MixC4* Helling 3 Verheij, Milan Cadena
139 2 MixC4* Hemus Rijs, Ernest Zuyderzee
140 2 MixC4* Ruyter Dehe, Hans Stadt en Landen
141          
142 2 DC4* Vada Kooi, Merel Mooievaart
143 2 DC4* Jason Schot, Christianne Noorman
144 2 DC4* Meije Stapert, Maaike Zilverreiger
145 2 DC4* Kogge Breeuwer-Prins, Mirjam Groote Vliet
146 2 DC4* Ank Rover, Carolien de Fuut
147          
148          
149 3 H8+<=VC Aegir-combi Wissing, Marc Jannus Boelen
150 3 H8+<=VC Viking 2 Kat, Robert de Sleipnir
151 3 H8+<=VC Hemus 2 Gerritsen, Jeroen Grebbeliniedijk
152 3 H8+<=VC DDS Hendrix, Daniel Toekomstblik
153 3 H8+VD Pampus Wantzing, Rene Wilde Zwaan
154 3 H8+VD Hemus 1 Legger, Martijn Amersfoortse Berg
155          
156 3 H8+>=VE Jason Ligtenberg, Wim Jan Anke vaart
157 3 H8+>=VE Leerdam Jager, Mark de Prinses op de Ert
158          
159 3 H4*<=VC Honte Louwerse, Jan Deurlo
160 3 H4*<=VC Scaldis Boot, Hendrik Kats Rack
161 3 H4*<=VC Leerdam Veluwenkamp, Ruurd Rappert
162 3 H4*VD Isala 3 Kooij, Rene Franjepoot
163 3 H4*VD Viking 1 Thijssen, Harold Fro
164 3 H4*VD ZZV Veneman, Pieter Martin Koch
165          
166 3 H4*>=VE Breda 2 Adema, Peter Hilderink
167 3 H4*>=VE Beatrix Bouma, Peter Sint Anthonisloop
168 3 H4*>=VE Vada Buitenhuis, Frank Stern
169          
170 3 D8+ Beatrix 2 Schol, Carla Burchtse Loop
171 3 D8+ Breda Leeuwen, Let van Rowing Stones
172 3 D8+ Naarden Wielinga, Carolina Magistraal van Naarden
173          
174 3 Mix4* Laak/Amstel/RIC Seemann, Ingar Laak 100
175 3 Mix4* Aross 2 Buters, John Gouwe
176          
177 3 D4*<=VB Vada/Proteus Valkenburg, Jasmijn van Tiphys van Thisbe
178          
179          
180 3 D4*VC Dordrechtsche Reijden, Elizabeth van der Amici
181          
182 3 D4*>=VD Helling Gerstel - Feuerstein, Marloes Merveille
183 3 D4*>=VD Aross 1 Mourik-Kloks, Stephanie van Mark
184 3 D4*>=VD DDS 2 Lukkes, Marlies De Delftsche Sport
185 3 D4*>=VD TOR 1 Kortenhoeven, Ria DominaTOR
186 3 D4*>=VD ZZV Wals, L 4Heemskinderen
187 3 H4+ Breda 1 Dauwerse, Fred Aquarius
188          
189 3 H2x<=VC Hemus 2 Roosendaal, Christiaan Van Vlieland naar Batavia
190 3 H2x<=VC Jason Pluymert, Robert Beyenwaard
191 3 H2x<=VC Vada 2 Vries, Sander de topper
192 3 H2x<=VC Vada 1 Spuij, Machiel Pica Pica
193 3 H2x<=VC Hoop Lingeman, Ernst Jan Tweevink
194 3 H2x>=VD Nautilus 1 Cornelisse, John Dolfijn
195 3 H2x>=VD Dordrechtsche Waal, Arend van der Henley
196          
197 3 Mix2x Orca Kettler, Tosca Palinkje
198 3 Mix2x Hemus Berlinicke, Jens-Daniël Monnikendam
199 3 Mix2x Scaldis Vlaanderen, Ellen van Den Onbekenden
200          
201          
202 3 D2x Dordrechtsche Troost, Yvonne Prinses Alexia
203          
204 3 H1x Isala Worm, Sebastiaan van den Zomertaling
205 3 H1x Rijnland Pont, Mike Dark pike
206          
207 3 D1x Beatrix Klawer, Antoinette Kievitsloop
208 3 D1x Hemus Kamp, Annemarie de Haar
209          
210 3 HC4* Vada Mijnen, Harmen Mooievaart
211 3 HC4* Jason Bijsterbosch, Martin Noorman
212 3 HC4* CdR 1 Bernard Brabant Blanche
213 3 HC4* ZZV Wit, Laurens de Iris
214 3 HC4* Grift 2 Kranenburg, Jan Rietbeek
215 3 H4*<=VC Stern Tongeren, Jasper van Wilde Zwaam
216 3 MixC4* Kogge Veul, Ron Groote Vliet
217 3 MixC4* Helling 1 Verhallen, Peter Cadena
218          
219 3 DC4* Pampus Hagendoorn, Wendie Fuut
220 3 DC4* RIC Bowen, Christine Viert
221          
222          
223          
224          
225