De dagplanning ziet er op de wedstrijddag als volgt uit:

Opstart

06.30 uur Vereniging open

07.00 uur Inschrijfbureau, muntverkoop en bar open

Blok 1

08.00 uur Inschrijfbureau dicht / start oproeien

08.00 – 08.10 uur Oproeien startnummers 41-64

08.10 – 08.20 uur Oproeien startnummers 18-40

08.20 – 08.30 uur Oproeien startnummers 1-17

08.40 uur Vlot dicht

09.30 uur Start wedstrijd

10.30 uur Alle boten binnen

Blok 2

10.45 uur Inschrijfbureau dicht / start oproeien

10.45 – 10.55 uur Oproeien startnummers 117-158

10.55 – 11.20 uur Oproeien startnummers 89-116

11.20 – 11.30 uur Oproeien startnummers 65-88

11.40 uur Vlot dicht

12.30 uur Start wedstrijd

13.30 uur Alle boten binnen

Blok 3

13.45 uur Inschrijfbureau dicht / start oproeien

13.45 – 13.55 uur Oproeien startnummers 220-250

13.55 – 14.05 uur Oproeien startnummers 192-219

14.05 – 14.15 uur Oproeien startnummers 160-191

14.25 uur Vlot dicht

15.15 uur Start wedstrijd

16.25 uur Alle boten binnen

Prijsuitreiking

17.00 uur Afsluiting en prijsuitreiking

 

Startlijst 2019

Let op! Is de bootnaam leeg, dan is deze nog niet bij ons bekend, geef deze dan door op lingebokaal@rvleerdam.nl

Lijst bijgewerkt 7-11-2019 20:55

Startnr Blok Veld Ploegnaam Slag Boot
1 1 H8+ Proteus 2 Reinders, Floris  
2 1 H8+VA-C De Waal Boerhout, Sjoerd Vanillius Vlavius
3 1 H8+VA-C Hertog Korthout, Dennis Boze Griet
4 1 H8+VD Tromp Berger, Boudewijn Gouden Leeuw
5 1 H8+VD Maas Boddeke, Daan  
6 1 H8+VD Dordrechtsche Hoff, Eelco Hans Kraaijveld van Hemert
7 1 H8+VE-F Gouda Spuij, Frank Acht-100
8 1 H8+VE-F Beatrix 1 Kuijpens, Hans Koningsvliet
9          
10 1 H8+VG-K Beatrix 3 Nijman, Peter Kasteelloop
11 1 H8+VG-K Laak Gijn, Paul van Noord
12 1 H8+VG-K Viking 1 Lysen, Erik Thor
13          
14 1 H4*VD Breda/DDS Weij, William Aquarius
15 1 H4*VD Nautilus 1 Oele, Marc Londen
16 1 H4*VD Gouda Slangen, Frank Havik (G)
17 1 H4*VD Laak 1 Hertman, Ramses Mark (Laak)
18          
19 1 H4*VE-K Laak 2 Ottenheim, Mart Mallegat
20 1 H4*VE-K Beatrix Mastbergen, Jan van Sint Anthonisloop
21 1 H4*VE-K Breda 2 Heel, Henk Waterwonder
22 1 H4*VE-K Dordrechtsche Waal, Arend van der Amstel
23          
24 1 Mix8+ Hertog Wackers, Alexander Jheronimus Bosch
25 1 Mix8+ Jason Pol, Pim van der Josien Nannen-de Jong
26 1 Mix8+ Breda Verlaan, Bert Waterzooi
27 1 Mix4* Gorcumse Waard, Nelleke de Koningsstern
28 1 Mix4* De Waal Terpstra, Katinka Ringvaart
29 1 D4* De Waal/Phocas Coul, Marijke op de Verbeia
30 1 D4*VC Hemus Rietmeijer, Marloes W op Snoeckgensheuvel
31 1 D4*VC Gouda 1 Vogelezang, Anita De Rode Wouw
32 1 D4*VC Aross 2 Mourik-Kloks, Stepha... Mark (Aross)
33          
34 1 D4*VD Leerdam/Vada Zilverberg, Erna Rappert
35 1 D4*VD TOR 1 Deurzen, Lianne van DominaTOR
36 1 D4*VD Hertog 5 Theije, Liesbeth de Lunet
37 1 D4*VD Gouda 3 Kremers-Heemskerk, A... Sperwer
38 1 D4*VD Hertog 1 Tonnaer, Saskia Traverse
39 1 D4*VE-K DDS 1 Baarle, Maja van Deltawing
40 1 D4*VE-K Ank Westerling, Paulien Zilverreiger
41          
42 1 H4+ Jason Gootjes, Theodoor Rene
43 1 H4+VA-K Beatrix Treffers, Menno Steenbergse Vliet
44 1 H2xVA-C Vada Hachmer, Sjoerd Pica pica
45 1 H2xVA-C Ank Buunk, Willem Pijlstaart
46 1 H2xVD-K Gouda Kamphuis, Anne Idanwen
47 1 H2xVD-K DDS Kerkhoven, Russell Henk Haaksman
48 1 Mix2x Dudok 1 Tros, Emma CR&ZV Classified
49 1 Mix2x Dudok 2 Dijkstra, Ingeborg Sjaak Massop
50 1 Mix2xVA-C Gorcumse Lange, Sabina de Smient
51          
52 1 D2x18 Gorcumse Kate, Jasmijn ten Harleijkeend
53 1 D2xVA-K Helling 2 Blokland, Anja van Subliem
54 1 H1xVA-D Dordrechtsche Kruidhof, Edward Aimable
55          
56 1 H1xVE-K TOR 1 Chocolaad, Angelico Hector
57 1 H1xVE-K TOR 2 Wascher, Dirk Raptor
58 1 H1xVE-K Breda Freling, Wijnand Johanna van Polanen
59          
60 1 HC4*VA-K ZZV 3 Nadort, Remco Jonge Dirk
61 1 HC4*VA-K De Waal Borgesius, Filip Nero
62 1 HC4*VA-K Leerdam Jager, Mark de Viert
63 1 MixC4*VA-K ZZV 1 Warta, Jeannette Iris
64 1 DC4*VA-K Helling Heuvel, Treja van de... Cadena
65          
66 2 H8+ Proteus 1 Oord, Bram van  
67          
68 2 H8+VG-K Vada 2 Copper, Maarten Kraanvogel
69          
70 2 H4* Leerdam Jong, Age de Rappert
71          
72 2 H4*VC DDP schimmel, simon Rainbow Warrior
73 2 H4*VC Poseidon Hummel, Erik Snip
74 2 H4*VC DDS Meer, Freek van der De Delftsche Sport
75          
76 2 H4*VE-K Spaarne Carrière, Daniël Jacob van Ruisdael
77          
78 2 D8+ ZZV Molenaar-Bolland, Jo... Folkert van Zinderen Bakker
79 2 D8+VA-K Viking 1 Seber, Sara Thor
80 2 D8+VA-K Viking 2 Sman, Charley van de... Yggdrasil
81 2 D8+VA-K Rijnland Dijk, Hedi van Noord
82 2 D8+VA-K Spaarne 1 Adelaar, Sabien Haarlem
83 2 D8+VA-K Naarden 2 Lipper, Irene Magistraal van Naarden
84 2 D8+VA-K Beatrix Homeijer, Nicole Burchtse Loop
85 2 D8+VA-K Naarden 1 Cath, Paulien Ster van Naarden
86 2 D8+VA-K Alkmaarsche Engel, Marga wespendief
87 2 D8+VA-K Spaarne 2 Vegt, Marjolijn van ... Groenendaal
88 2 D8+VA-K Pampus Brons, Ingrid Wilde Zwaan
89          
90 2 D4* Hertog 3 Meyer, Mia Lunet
91          
92 2 D4*VA-B Daventria Meulen, Suzanne van ... Karpe diem
93 2 D4*VA-B Iris Maessen, Tessa Ylert
94          
95 2 D4*VC Jason 1 Drost, Sita Middelwaard
96          
97 2 D4*VD Laak 1 Andriessen, Nicolien Mark (Laak)
98 2 D4*VD Isala 1 Runia, Lingkan Stormvogel
99 2 D4*VD Spaarne Jelles, Nynke Beets, Nicolaas
100 2 D4*VD Laak 2 Hartgerink, Gerdi Laak 100
101          
102 2 H4+VA-K Alkmaarsche Woudstra, Michel Wouw
103 2 H4+VA-K DDS Lukkes, Jitze 4 Dare Devils
104 2 H4+VA-K Breda 1 Dauwerse, Fred Aquarius
105 2 H4+VA-K Breda 2 Bakker, Robert Hilderink
106 2 H4+VA-K Gorcumse Eeden, Peter Hans va... Elfenstern
107 2 H4+VA-K Dordrechtsche Dijl, Nico van Bever
108          
109 2 H2xVA-C Hertog Baak, Nathan Fleche
110 2 H2xVA-C De Waal Luckers, Erik Gaius
111 2 H2xVA-C Laak/Dudok Volaart, Patrick  
112 2 H2xVA-C CR Bruxelles CHAREZINSKI, Michal  
113          
114 2 H2xVD-K Alkmaarsche Schagen, Nico Havik (A)
115 2 H2xVD-K Gorcumse Haex, Martin Mandarijneend
116 2 H2xVD-K Nautilus 1 Cornelisse, John Dolfijn
117          
118 2 Mix2x Hemus 2 Kuus, Thom Monnikendam
119          
120 2 Mix2xVA-C RIC 1 Wakker, Maartje Nuvolari
121 2 Mix2xVA-C Hemus 1 Berlinicke, Jens-Dan... Weltevreden
122          
123 2 Mix2xVD-K Leerdam/Spaarne Andriessen-Kleef, El... Arthemis
124 2 Mix2xVD-K RIC 2 Mulder, Nikki  
125 2 Mix2xVD-K Hemus 3 Verrips, Ank TiRan
126          
127 2 D2x De Waal 1 Pinkster, Manu Lago Mio
128          
129 2 D2xVA-K RIC Kaptein, Willemijn  
130 2 D2xVA-K Helling 1 Veen, Machteld van d... Jopie
131          
132 2 H1xVA-D Hertog Ewoldt, Matthijs Antwerpse Poort
133 2 H1xVA-D Naarden Pape, Jos Dagge
134 2 H1xVA-D Pampus Dekker, Gerben Duifprion
135 2 H1xVA-D DDS 2 Dreschler, Marco Agon
136 2 H1xVA-D Beatrix 2 Heuvel, Ignace van d... Kievitsloop
137 2 H1xVA-D Alphen Wiebinga, Edo Najade
138          
139 2 H1xVE-K Beatrix 1 Kleppe, Roelof Beerze II
140 2 H1xVE-K Ank 3 Moes, Daan Woerd
141          
142 2 D1xVA-K ZZV Souverein, Aukje Maria Laan
143 2 D1xVA-K DDP Mulder, Leoni Barato
144 2 D1xVA-K Breda Es, Corrie Johanna van Polanen
145 2 D1xVA-K Laak Visscher, Adelbert Blaesshuhn
146 2 D1xVA-K Vada Patist, Anne-Marie Keizergans
147          
148 2 HC4* Alkmaarsche Bakker, Billy Jo C-Arend
149          
150 2 HC4*VA-K Galjoen Thomas, Niels  
151 2 HC4*VA-K ZZV 1 Ottervanger, Hans Iris
152 2 HC4*VA-K Alphen Rus, Maarten Hestia
153 2 HC4*VA-K CR Bruxelles de la SERNA, Ignacio  
154          
155 2 MixC4*VA-K ZZV 2 Pelser, Jos Jonge Dirk
156          
157 2 DC4*VA-K De Waal Leede, Bertken de Nero
158 2 DC4*VA-K Leerdam Wouden, Alette van d... Viert
159          
160 3 H8+ Viking 2 Kessel, Wouter van Sleipnir
161          
162 3 H8+VA-C Weesp Perk, Luitze Wesopa
163          
164 3 H8+VD Hemus 2 Gerritsen, Jeroen Grebbeliniedijk
165 3 H8+VD Naarden Ritsma, Robert Magistraal van Naarden
166          
167 3 H8+VE-F Beatrix 2 Vollebergh, Tom Kasteelloop
168 3 H8+VE-F Pampus Frerejean, Ton Wilde Zwaan
169 3 H8+VE-F Jason Ligtenberg, Wim Jan Anke Vaart
170 3 H8+VE-F Vada 1 Leeuwen, Dick van Kraanvogel
171          
172 3 H8+VG-K Alkmaarsche Braak, Frans Wespendief
173 3 H8+VG-K Hemus 1 Buijs, Jan Amersfoortse Berg
174 3 H8+VG-K Beatrix/Maas Kemmere, Ton Koningsvliet
175          
176 3 H4*VA-B Hertog Kempen, Robbert van Baseldonk
177 3 H4*VA-B Nautilus 2 Schouten, Jasper Londen
178          
179 3 H4*VC Isala Beek, Wim ter Franjepoot
180 3 H4*VC Aross Bakkum, Paul Swift NN
181 3 H4*VC Viking 2 Thijssen, Harold Fro
182          
183 3 H4*VD Iris/Asopos Schlief, Ton Rappert
184 3 H4*VD De Waal Borgesius, Filip Ringvaart
185 3 H4*VD Breda 1 Sman, Johan Waterwonder
186 3 H4*VD Antwerpen de Winter, Koen Moriarty
187          
188 3 H4*VE-K Helling Blokland, Gijsjan va... Merveille
189 3 H4*VE-K Iris Brinkmann, Joost Ylert
190          
191 3 Mix8+ Hertog/Alkmaarsche Theije, Liesbeth de Jheronimus Bosch
192          
193 3 Mix4* Beatrix Kieft, Erik Sint Anthonisloop
194          
195 3 D4* Vada Vrije, Kee de Rosalie vn der Maas
196 3 D4* Beatrix Hakstege, Jolien St Maartensloop
197          
198 3 D4*VA-B DDS 2 Bot, Ingeborg Deltawing
199 3 D4*VA-B Hertog 2 Delft, Edith van Grobbendonk
200 3 D4*VA-B Jason 2 Hondshorst, Laura Middelwaard
201          
202 3 D4*VC Pampus 1 Speckmann, Iris Plevier
203 3 D4*VC DDS 3 Wagenaar, Sibrenne De Delftsche Sport
204          
205 3 D4*VD Isala 2 Dijk, Carla van Stormvogel
206 3 D4*VD Aross 1 Haaster, Judy van Mark (Aross)
207 3 D4*VD Gorcumse Esch, Marianne van d... Koningsstern
208          
209 3 H4+VA-K Hertog Schregardus, Lex Kruithuis
210          
211 3 H2xVA-C Nautilus 2 Werf, Ivo van de Dolfijn
212 3 H2xVA-C Laak Peltenburg, Leon Nikkelen Nelis
213          
214 3 Mix2x Vada 2 Valkenburg, Johan va... Jacana jacana
215          
216 3 Mix2xVD-K Vada 1 Abma-Henkens, Marlee... Pica pica
217 3 Mix2xVD-K Alphen 2 Tol, Gudrik van Bosbaan
218 3 Mix2xVD-K Alphen 1 Leeuwen, Rob van Ziende
219 3 Mix2xVD-K DDS Berg, Chris van den Henk Haaksman
220          
221 3 D2x Orca Langenhorst, Noortje Shungi Yungi ... wat een knor!
222 3 D2x Viking Vermeulen, Pascalle Erna
223          
224 3 D2xVA-K Jason Boermans, Eveline Beyenwaard
225 3 D2xVA-K Hemus/Viking Wijk, Nadine van Weltevreden
226 3 D2xVA-K De Waal 2 Bunningen, Carin van Lago Mio
227 3 D2xVA-K Ank Heeswijk, Corrie van Koekoek
228          
229 3 H1x16 Honte Jansen, Mika Onrust
230 3 H1xVA-D Vada Hachmer, Sjoerd Daedalus
231 3 H1xVA-D Ank 2 Buunk, Willem Woerd
232 3 H1xVA-D Ank 1 Burgh, Marcel van de... Snip
233          
234 3 H1xVE-K DDS 1 Lierop, Andre van Agon
235 3 H1xVE-K Jason Stuyt, Kees Rosande
236 3 H1xVE-K Scaldis Nieuwdorp, Hans Rocke Plaete
237          
238 3 D1xVA-K Ank Harding, Lenneke Eendje
239 3 D1xVA-K Scaldis Vlaanderen, Ellen va... Oranjeplaat
240          
241 3 HC4*VA-K ZZV 2 Wit, Laurens de Iris
242 3 HC4*VA-K Vada Maaten, Peter Mooievaart
243          
244 3 MixC4*VA-K Meije Vergeer, Sandra  
245 3 MixC4*VA-K Amenophis Selles, Marian Achnaton
246          
247 3 DC4* Jason Buuren, Epie van Schoutenwaard
248          
249          
250