Ben je benieuwd naar het roeien? Wil je weleens uitproberen hoe het voelt om te roeien in zo’n gladde boot? Of eerst even kijken bij die gezellige roeivereniging aan de Linge? Kom dan zaterdagochtend 11 september 2021 naar de OPEN DAG-jeugd bij Roeivereniging Leerdam. Maak kennis met onze jeugdroeiers en wie wil mag meteen, onder begeleiding, het water op! Trek dus sportieve kleding aan.

We hebben inloop met gratis koffie, limonade en koek van 10 uur tot 13 uur waarbij je een rondleiding krijgt en uitleg over het roeien.

Lijkt het je wat na de eerste kennismaking, kun je op zaterdagochtend van 11:30 – 13:00 uur komen trainen. De eerste drie lessen zijn 'probeerlessen', deze zijn gratis. Je kunt dan kijken of je roeien een leuke sport vindt. Hierna kun je besluiten of je door wilt gaan met roeien en lid wilt worden. Onze jeugdcoaches begeleiden en coachen het jeugdroeien helemaal vrijwillig en zijn zelf allemaal oud-jeugdleden.